CZCIONKA:
KONTRAST:

Do pierwszego Etapu XXI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY JĘZYKA ANGIELSKIEGO WYŻSZYCH UCZELNI TECHNICZNYCH , która odbyła się w miniony piątek, tj. 6 grudnia, przystąpiło 14 studentów Politechniki Opolskiej. Przebieg konkursu monitorowała Komisja Oceniająca w składzie:   mgr Joanna Tokarska-Kozłowska – organizatorka i koordynatorka ds.Olimpiady ze Politechniki Opolskiej – oraz mgr Ilona Płaneta z Centrum Językowego PO.

Po dwóch godzinach zmagań z testem pisemnym, który wymagał świetnej znajomości języka ogólnego i technicznego oraz zagadnień kulturowych krajów anglojęzycznych, na liście kandydatów do drugiego Etapu znaleźli się następujący studenci:

Cepil Dobromił,                WEAiI      (podopieczny mgr Magdaleny Dolińskiej)

Nolte Anna                       WEAiI     (podopieczny mgr Joanny Tokarskiej-Kozłowskiej)

Łuczak Jakub                   WEAiI     (podopieczny mgr Joanny Tokarskiej-Kozłowskiej)

Majnusz Andrzej               WEAiI     (podopieczny dr Violetty Wielkiej)

Kierski Kamil                    WEAiI     (podopieczny mgr Jolanty Jankowskiej)

Krystończyk Natan            WEAiI       (podopieczny mgr Joanny Tokarskiej-Kozłowskiej)

Świec Julia                       WEAiI     (podopieczny mgr Joanny Tokarskiej-Kozłowskiej)

Wąsowicz Adam                WEAiI       (podopieczny mgr Jolanty Jankowskiej)

Gratulujemy laureatom i życzymy sukcesów w następnym, krajowym Etapie Olimpiady (finał w kwietniu 2020 roku, teren Politechniki Poznańskiej) .

Przygotowała: mgr Ilona Płaneta

Media społecznościowe Centrum Językowego Politechniki Opolskiej